Leżajsk ul. M.C Skłodowskiej 4a | Rezerwacja telefoniczna 17 242 62 85

W naszej ofercie:

Zabiegi na twarz

Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu

 

Masaż jest oparty na technikach masażu klasycznego, ma przede wszystkim zadanie relaksujące i odprężające. Poszczególne techniki masażu ułatwiają prawidłowe rozprowadzenie kosmetyku oraz zapewniają ich lepsze wchłanianie. Powodują zmniejszenie napięcia mięśni twarzy; mechaniczne oddziaływanie na tkankę zwiększa ukrwienie skóry, sprzyja usunięciu martwego naskórka.

 

W poszczególnych tkankach i narządach masaż powoduje:
– pobudzenie receptorów skóry, szczególnie mechanoreceptorów i termoreceptorów. Informacje przekazywane są obwodowymi drogami czuciowymi do wyższych pięter układu nerwowego, następnie w tkankach, narządach i układach uruchomione zostają procesy dostawcze.
– stymuluje mikrokrążenie w skórze objawiające się zaczerwienieniem, przyspiesza metabolizm, a tym samym odżywienie skóry.
– wspomaga usunięcie martwej części naskórka, udrażnia ujścia gruczołów łojowych i potowych.
– poprawia właściwości mechaniczne masowanej skóry, wpływa na jej elastyczność i jędrność, stymuluje komórki do produkcji kolagenu.
– Wywołuje zmiany w funkcji układu nerwowego w zależności od siły zastosowania bodźca. Zgodnie z prawem Arndta-Shulza działa uspokajająco i relaksująco na psychikę, zmniejsza odczucie bólu.

 

Przeciwwskazania:

– procesy i choroby zakaźne,

– ostre stany zapalne

– stany ropne

Leżajsk

ul. M.C Skłodowskiej 4a

Rezerwacja telefoniczna:

tel: (17) 242 62 85

kom: 505 200 084

e-mail: gnarcyz@interia.pl

gabinetnarcyz.pl