Leżajsk ul. M.C Skłodowskiej 4a | Rezerwacja telefoniczna 17 242 62 85

W naszej ofercie:

Dermation

Innowacyjny System Odmładzania Skóry

 

Gabinet Narcyz

Dermation to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię TRANSDERMALPORACJI, która pozwala na wykonanie bezbolesnych, nieinwazyjnych zabiegów z użyciem specjalnie zaprojektowanych koktajli. Zjawisko elektroporacji powoduje reorganizację błon komórkowych i w efekcie – zwiększenie przepuszczalności skóry. To pozwala na bezbolesne wprowadzenie dużej dawki substancji aktywnych o wysokim stężeniu – witamin, składników mineralnych, składników o działaniu nawilżającym, stymulującym, łagodzącym podrażnienia. Składniki takiego koktajlu uwalniają się natychmiastowo, poprawiając kondycję skóry i na długo pozostawiając wspaniały efekt.

 

Dzięki technologii TRANSDERMALPORACJI podczas jednego 35-minutowego zabiegu dostarczamy skórze aż 70 ml aktywnych składników zawartych w koktajlu. Wysoka efektywność i krótki czas zabiegu to zasługa mikroimpulsów elektrycznych emitowanych przez Dermation, które ułatwiają i przyspieszają wchłanianie substancji.

 

Efektem zabiegu jest silne nawilżenie, wypełnianie zmarszczek, pojędrnienie, a także działanie przeciwzapalne. DERMATION to zabieg całkowicie nieinwazyjny, a więc bezbolesny. W kosmetykach zastosowano najnowsze odkrycia kosmetologii takie jak na przykład komórki merystematyczne z czerwonego ryżu, peptydy.

 

W zależności od potrzeb i kondycji skóry możemy przeprowadzić następujące zabiegi.

ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY DO SKÓRY DOJRZAŁEJ MEZOVITAL

 

Przeciwstarzeniowy koktajl zabiegowy MezoVital zawiera Matrixyl, merystematyczne komórki z czerwonego ryżu, kompleks substancji nawilżających oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Matrixyl jest peptydem wykazującym długotrwałe działanie przeciwstarzeniowe, doskonałym w walce ze zmarszczkami. Jego działanie opiera się na aktywowaniu fibroblastów produkujących główne białka: kolagen i elastynę. Czerwony ryż odmładza skórę na poziomie epigenetycznym. Poprawia produkcję kolagenu, zwiększa syntezę dermatopontyny, przez co skóra jest bardziej sprężysta. Preparat przeznaczony dla cer dojrzałych, wykazuje właściwości przeciwzmarszczkowe, opóźniające proces starzenia i długotrwale nawilżające.

 

Wskazania do zabiegu:

– zmarszczki,

– odwodnienie,

– zwiotczenie skóry

Czas trwania zabiegu ok. 55 min.

 

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY MEZOUP

Ujędrniający koktajl zabiegowy MezoUp zawiera wysoce skoncentrowany kompleks Zirhafirm o udowodnionym działaniu napinającym i liftingującym. Wpływa on na zmniejszenie aktywności enzymów odpowiedzialnych za rozkład składników strukturalnych. Remodeluje i przywraca skórze utraconą objętość. Koktajl zabiegowy wzbogacono o naturalny, ujędrniający heksapeptyd Peptamide-6. Preparat przeznaczony dla cer wiotkich, mało elastycznych, pozbawionych jędrności. Idealny do zwiotczałej cery dojrzałej, biustu, skóry szyi i liftingu innych okolic ciała. Działa silnie ujędrniająco, napinająco i liftingująco

 

Wskazania do zabiegu:

– brak jędrności, elastyczności,

– zwiotczenie skóry,

– luźna skóra

Czas trwania zabiegu ok. 55 min.

 

ZABIEG WZMACNIAJĄCY NACZYNKA MEZOCAPILLARY

Uszczelniający naczynka krwionośne koktajl zabiegowy MezoCapillary zawiera botamix z ekstraktu z czerwonej winorośli Ginko Biloba oraz herbaty paragwajskiej. Wzbogacony o nowoczesny kompleks roślinny Legactiff, który działa przeciwobrzękowo i poprawia krążenie krwi. Przeciwdziała krótko i długotrwałym zaczerwienieniom. LEGACTIF składa się z trzech roślin: nawłoci pospolitej, cytryny oraz ruszczyku kolczastego, bogatych w flawonoidy głównie rutynę i hesperydynę.

 

Wskazania do zabiegu:

– popękane naczynka,

– rumień,

– zaczerwienienia

Czas trwania zabiegu ok. 55 min.

 

ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY MEZOACNE

Przeciwtrądzikowy koktajl zabiegowy MezoAcne zawiera kompleks Skonwell DFA składający się z bisabololu oraz nikotynamidu. Bisabolol posiada bardzo silne właściwości kojące i przeciw infekcyjne. Łagodzi podrażnienia skóry, chroni przed powstawaniem zaczerwienień i stanów zapalnych. Nikotynamid wykazuje działanie przeciwzapalne, hamujące powstawanie trądziku. Przeciwdziała reakcji zapalnej wywołanej przez Propionibacterium Acne, bakterii odpowiedzialnej za rozwój trądziku. Koktajl MezoAcne wzbogacono o ekstrakt z algi brunatnicy, bogaty w izoflawony o działaniu antyoksydacyjnym. Preparat działa przeciwtrądzikowo i przeciwzapalnie.

 

Wskazania do zabiegu:

– trądzik

Czas trwania zabiegu ok. 55 min.

 

ZABIEG NAWILŻAJĄCY MEZOMOIST

MezoMoist jednocześnie zapewnia doskonałe nawilżenie oraz ochronę skóry. Ponadto działa antyoksydacyjnie i gwarantuje dostarczenie soli mineralnych oraz witamin C i B. Został on również wzbogacony o unikalną formułę Dermaflux, która zapewnia kontrolę nawilżenia już na poziomie komórkowym. MezoMoist pozytywnie oddziałuje na zatrzymywanie wilgoci w skórze oraz dba o jej prawidłowy przepływ. Stosowanie tego preparatu jest szczególnie polecane cerom odwodnionym i wysuszonym. W skład mocno nawilżającego koktajlu wchodzą rumianek morski, botamix z ekstraktu z figi, lnu oraz bawełny.

 

Wskazania do zabiegu:

– odwodnienie

– wysuszenie

Czas trwania zabiegu ok. 55 min.

 

Przeciwwskazania do zabiegów DERMATION

 

Wskazania do zabiegu:

– ciąża

– choroby nowotworowe w trakcie leczenia

– metalowe elementy w ciele, implanty

– choroby serca

– rozrusznik serca

– choroby żył

– epilepsja

– nadwrażliwość skóry

– stany zapalne skóry

– choroby wirusowe i bakteryjne

Leżajsk

ul. M.C Skłodowskiej 4a

Rezerwacja telefoniczna:

tel: (17) 242 62 85

kom: 505 200 084

e-mail: gnarcyz@interia.pl

gabinetnarcyz.pl