Leżajsk ul. M.C Skłodowskiej 4a | Rezerwacja telefoniczna 17 242 62 85

W naszej ofercie:

ZABIEGI NA DŁONIE

W dzisiejszych czasach dłonie są wizytówką każdego człowieka - młodej dziewczyny, eleganckiej kobiety czy zadbanego mężczyzny. Skóra dłoni potrzebuje intensywnego nawilżania i regeneracji, ponieważ stale narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Ponadto z upływem lat traci swoją elastyczność, a na skutek zmian hormonalnych i działania słońca mogą pojawić się plamy i przebarwienia.
Jeśli chcesz, aby Twoje dłonie wyglądały pięknie i młodo polecamy następujące zabiegi pielęgnacyjne na dłonie.

 

Zabieg parafinowy na dłonie

 

Parafina jest węglowodorem nienasyconym, uzyskiwanym podczas destylacji ropy naftowej. Zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina, sprawia, że preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej, gdyż pod maseczką parafinową temperatura podnosi się o 1-2 stopnie, co ułatwia przechodzenie substancji przez naskórek, ponadto pobudzone zostają gruczoły potowe. Ciepło i wilgoć nie wydostają się na zewnątrz – powstaje efekt tzw. okluzji. Do głównych rezultatów zabiegów parafinowych należy zaliczyć:
– zmiękczenie skóry, wygładzenie, opóźnienie procesów starzenia się skóry, poprawienie stanu paznokci.
Zabieg szczególnie polecany jest w przypadku szorstkiej i popękanej skóry dłoni, przy odmrożeniach rąk, zniszczeniach skóry na skutek działania detergentów oraz w celu odmłodzenia skóry dłoni.
Po wykonaniu zabiegu warto jest przez około 1-3 godzin nie myć w ogóle dłoni, aby substancje odżywcze dobrze się wchłonęły.

 

Przeciwwskazania do zabiegu parafinowego:

- egzema

- grzybica

- wszelkie choroby skóry i paznokci

- alergia na parafinę i pochodne parafiny

 

Manicure

Manicure francuski

Jest to najbardziej elegancki i ponadczasowy styl malowania paznokci. Polega na zaakcentowaniu białym lakierem końcówki paznokcia. Umiejętne jej narysowanie sprawia optyczne wydłużenie płytki. Odmianą popularnego manicure francuskiego jest "szewron". Różni się od tradycyjnego kształtem białego brzegu – półksiężyc zastępowany jest literą V.

 

Manicure klasyczny

Manicure, to tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Zabieg, który powinien być na stałe wpisany w harmonogram kosmetyczny zarówno pań jak i panów. Polega na skróceniu, opiłowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek po nałożeniu specjalnego żelu zmiękczającego skórki oraz odpowiednim namoczeniu dłoni w ciepłej wodzie. Na koniec zabiegu odtłuszczamy i malujemy paznokcie.

 

Przeciwwskazania do zabiegu manicure:

- grzybica

- drożdżyca

- stany ropne

- stany infekcyjne

- stany alergiczne

 

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w stylizacji paznokci skierowany głównie do kobiet ceniących sobie naturalny wygląd paznokci oraz długotrwały efekt manicure. Lakiery hybrydowe łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci z najlepszymi cechami żelu: łatwość nakładania, trwałość i wysoki połysk. Manicure hybrydowy gwarantuje efekt gładkich i lśniących paznokci bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia. Na paznokciach jego efekty utrzymują się od 2 do 3 tygodni.

 

Najważniejsze zalety manicure hybrydowego:

- łatwa aplikacja - nakłada się jak lakier: podkład, kolor, top

- naturalne wykończenie i nasycony kolor przez 2 - 3 tygodni

- cienka, elastyczna warstwa ochronna płytek paznokci

- odporny na zarysowania

- nie ściera się i nie odpryskuje jak lakier

- szybko schnie w lampie UV

- bezinwazyjne usuwanie bez piłowania

- idealny na każdą okazję, a szczególnie na ślub, ważne wyjście, wakacje

 

Tipsy – metoda żelowa

Zabieg, dzięki któremu w ciągu 1,5 godziny staniesz się posiadaczką pięknych, naturalnie wyglądających paznokci o dowolnej długości. Polega na przedłużeniu płytki paznokcia za pomocą tipsa i nałożeniu żelu, który twardnieje w świetle UV. Metodą tą utwardzamy też naturalną płytkę paznokcia – na paznokieć nakładany jest żel, który łączy się z płytką w świetle UV. Paznokcie można pomalować na dowolnie wybrany kolor.

Leżajsk

ul. M.C Skłodowskiej 4a

Rezerwacja telefoniczna:

tel: (17) 242 62 85

kom: 505 200 084

e-mail: gnarcyz@interia.pl

gabinetnarcyz.pl